01
02
03
04
05
06
07
EVALDAS - 28m.

Įžengti į sporto salę ir "susidraugauti" su treniruokliais nieko nenusimanančiam apie tai žmogui lengva tikrai nėra, bet su puikaus trenerio pagalba man pavyko! Tokiam žingsniui ryžausi dėl elementarios priežasties - antsvoris tapo nebemielas. Su Mindaugu Žulpa jau buvome pažįstami, žinojau, kad jo profesija - asmeninis treneris - kineziterapeutas, tačiau net nenumaniau jo darbo specifikos ir struktūros, nes niekada nebuvau susidūręs su svarmenų kilnojimu ir net nenutuokiau, kad tai gali tapti mano gyvenimo būdu.

   

Labiausiai esu dėkingas ne dėl ištirpusių kilogramų (neslėpsiu, tai labai džiugina), bet dėl visapusiškai pasikeitusio požiūrio į sveiką gyvenimo budą (būtent tokį, jo dėka, ir pasirinkau), mitybos įpročių pakeitimus (pagaliau supratau ką, kiek, kada ir kaip reikia valgyti) ir, žinoma, kūno tobulinimo meną (kai ryte nubudęs jautiesi kaip ant sparnų ir energija plūsta per kraštus) - tas jausmas, kai vos po kelių mėnesių sąžiningo darbo veidrodyje pamatai jau nebe riebalais apaugusį, suglebusį, o gražiai sudėtą, seksualų kūną yra sunkiai žodžiais nupasakojamas. Ir už visa tai esu dėkingas geram savo draugui, kantriam, rūpestingam, profesionaliam bei atsidavusiam savo darbo žinovui - Mindaugui Žulpai!

   

Atėjus į sporto klubą šis savo srities profesionalas nepuls tau pudrinti smegenų, kaip čia greitai ir lengvai tapsime švarcnegeriais, bet pasisodinęs šalia išklausys, ko mes norime, racionaliai pasvers mūsų galimybes (t.y., laiką ir pastangas, kurias planuojame įdėti, kad sportas taptų ne kančia, o malonumu) ir suteiks visą nepagražintą informaciją, jei jau nusprendėme kažką pasiekti.

   

Jis kruopščiai išanalizuos jūsų kūno situaciją, įsigilins į sveikatos būklę ir siekiamus tikslus. Atliks reikiamus testus, nustatys tinkamą fizinį krūvį, išmokys taisyklingai sportuoti (ne paslaptis, kad net kelis metus sportuojantys asmenys dažnai netaisyklingai atlieka pratimus, o tai vienas iš didžiausių progresą stabdančių niuansų).

Treniruotės niekad netaps monotoniškomis dėl vis įtraukiamų naujų pratimų į jūsų treniruočių planą bei smagių pašnekesių, gero humoro jausmo :) Esamiems bei būsimiems savo kūno tobulintojams sakau - netaupykite pinigų savo sveikatos sąskaita, nes sportuojant iš nuogirdų, internete rastų vaizdelių ar draugų patarimų, kaip, ką reikia daryti, galima taip smarkiai pakenkti sau, kad paskui pas gydytojus teks apsilankyti.

   

Mindaugo dėka, labai daug sužinojau naujos ir naudingos informacijos apie sportą, mitybą, apie patį žmogaus kūną, jo sandarą, vykstančius procesus, kas kaip veikia ir tikrai galiu pasakyti, kad jis yra aukšto lygio savo srities specialistas.

   

Norite gražesnių formų ir pagaliau pasiryžote žengti šį žingsnį - sveikinu, jūs radote nepakeičiamą asmeninį trenerį, tačiau atminkite - jūsų laukia didelis darbas ir be tarpusavio pasitikejimo bei kiekvieno iš mūsų atsakomybės tokių rezultatų nebus.

   

Sportuokite ir būkite gražūs ne tik vidumi, bet ir išore ;)

GRĮŽTI ATGAL