MINDAUGAS ŽULPA
| asmeninis treneris - kineziterapeutas |

ESU Šiaulių universiteto taikomosios kūno kultūros ir kineziterapijos magistras. Baigiau sporto akademiją, futbolo skyrių. Profesionaliai treniruoju nuo 2005 m. sporto klubuose “Grandgym”, “Impuls”, “Supergym”. Esu pasiruošęs dalintis sukaupta patirtimi kultūrizmo, fitneso, kineziterapijos srityse.

TIKIU, kad kiekvienas iš mūsų galime kur kas daugiau nei patys manome. Reikia tiesiog gero impulso iš vidaus, kurį pirmiausia ir stengiuosi pažadinti žmonėse. Geras treneris turi gebėti uždegti, motyvuoti žmogų, teisingai nukreipti jį trokštamo tikslo link. Nesvarbu, koks mūsų pradinis taškas. Negali bėgti – eik, negali eiti – šliaužk. Mano tikslas – sukelti žmoguje sportinį pyktį, kurio dėka vieną dieną staiga pamatai, jog tai, kas kažkada tau atrodė neįveikiamas iššūkis, šiandien tėra lengvas apšilimas.

NORIU gyventi tarp gyvybingų, sąmoningų ir sveikų žmonių. Žmogus gražus, kai jo akys dega; kai dega širdis, žmogus tampa stiprus ir nepalaužiamas. Noriu, kad kiekvienas, ateinantis sportuoti, būtų sąžiningas, visų pirma, prieš patį save. Žinau, jog trokštamų rezultatų nepasiekti neįmanoma, jei tarp manęs ir Jūsų vyrauja visiškas tarpusavio pasitikėjimas bei abipusis sąžiningumas. Tai komandinis darbas, kuriame rezultatą nulemia abipusės pastangos ir gyvas bendradarbiavimas. Noriu matyti žmones, ateinančius į sporto salę ne kaip į koncentracijos stovyklą, tarsi per prievartą čia patekusius, o kaip į kovos lauką, atėjusius nugalėti paties savęs - motyvuotus ir susikoncentravusius, tačiau kartu atsipalaidavusius, tikinčius savimi. Noriu, kad sporto salėje įgyti įgūdžiai taptų gyvenimo būdu, pamatu kasdieniams gyvenimo iššūkiams įveikti ir nuolat eiti pirmyn.